مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/20 تعداد بازدید: 16
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: حضرت زینب (س) الگوی پایداری و شجاعت بود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: حضرت زینب (س) الگوی پایداری و شجاعت بود.

حضرت زینب (س) الگوی پایداری و شجاعت بود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: حضرت زینب (س) الگوی پایداری و شجاعت بود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن تسلیت رحلت حضرت زینب (س)، اظهارکرد: حضرت زینب (س) از ویژگی های فراوانی برخوردار بوده و یک شخصیت علمی بودند.
 
وی افزود: ایشان بانوی مطلع و آگاه و آشنا به زمان و مقتضیات آن بوده و با اجازه همسر، امام حسین(ع) را در مبارزه حق علیه باطل همراهی کردند و این نشان دهنده زمان شناس بودن و دقت نظر ایشان است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان بیان کرد که حضرت زینب (س) هرجایی که حضور داشت به عنوان یک انسان فرهیخته مطرح بود.
 
ولی نژاد گفت که صبر آن حضرت مثال زدنی است و در کوران و پیچ و خم های زندگی و سختی ها در برابر مشکلات خم نشد و مانند کوه مستحکم و صبور مقاومت کرد.
 
وی ادامه داد: در شرایطی که همه مردان در روز عاشورا به شهادت رسیدند و جمعی هم به اسارت رفتند، با درایت در برابر همه مشکلات ایستاد.
 
ولی نژاد با اشاره به مصائب وارده بر حضرت زینب (س) در کربلا، اضافه کرد: خطبه ایشان در شام و کوفه و روشنگری های وی در راه شام در بین اقوام و مردم نشان دهنده روحیه تسلیم ناپذیری ایشان بود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد که این امر سبب شد تا دشمن به زانو درآمده و یک گام به عقب برگردد.
 
وی با بیان این که اگر حضرت زینب (س) نبود، انتقال پیام عاشورا هم ممکن نبود، خاطرنشان کرد: وی پرستار بیماران و کودکان بود بنابراین روز ولادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است.
 
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک