مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/20 تعداد بازدید: 81
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست

حجت الاسلام ولی نژاد بابیان اینکه حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست و هیچ گاه دین و بزرگان دینی بنا ندارند بر بانوان سخت بگیرند، گفت: حجاب سرمایه است که باعث جلوگیری از سوءاستفاده می شود.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد به مناسبت روز عفاف و حجاب اظهار کرد: حجاب حق زن است و هیچ‌کس نباید زن را از این حق محروم کند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بابیان اینکه حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست و هیچ‌گاه دین و بزرگان دینی بنا ندارند بر بانوان سخت بگیرند، افزود: حجاب سرمایه است که باعث جلوگیری از سوءاستفاده می‌شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: زن جزو سرمایه‌های بزرگ خانواده و اجتماع محسوب می‌شود که به همین منظور توصیه‌شده برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده حجاب را حفظ کند و این توصیه یک اصل قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه رعایت عفاف و حجاب موجب امنیت در جامعه می‌شود، یادآور شد: حجاب هیچ‌گاه محدودیت نیست بلکه مصونیت است.

 

حجت الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: بانوان سرمایه‌های اجتماعی هر جامعه هستند و کسانی که چه دانسته و یا ندانسته از حجاب گریزان هستند بدانند قدم درراه دشمن گذاشته‌اند، بانوان جامعه توجه داشته باشند همان‌گونه که وجود بانوی محجبه در کشورهای غربی برای ما مهم است وجود یک فرد بی‌حجاب در ایران برای دشمن مهم است.

 

وی بابیان اینکه بی‌حجابی یکی از موضوعاتی است که اهداف دشمن را تأمین می‌کند، افزود: امروز دشمن اعتقادات، ارزش‌ها و فرهنگ مردم ایران را نشانه گرفته و تمام همت خود را در راستای تهاجم فرهنگی به کار گرفته است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: امروز زنان ما با الگو گیری از حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و حضرت فاطمه معصومه می‌توانند سرمشق زنان مسلمان کشورهای دیگر شوند.

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک