مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/12 تعداد بازدید: 36
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان : تشریح اقدامات مقابله با کرونا , مسابقه خاطره نویسی برگزار می شود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اقدامات این سازمان در خصوص مقابله با کرونا را تشریح کرد.

تشریح اقدامات مقابله با کرونا/ مسابقه خاطره نویسی برگزار می شود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اقدامات این سازمان در خصوص مقابله با کرونا را تشریح کرد.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در خصوص اهم اقدامات توسط طرح استقرار و ائمه جماعات کانون‌های جمعیتی و مبلغان استان گلستان اظهارکرد: در ابتدا، اطلاعیه‌ای مبنی بر حذف برنامه‌های جانبی و تعطیلی موقت نماز جماعت صادر شد و همچنین مبلغان همیار سلامت به بیمارستان به منظور پایداری بهداشت روانی مبتلایان اعزام شدند.
 
وی افزود: تشکیل ستاد کرونا در روستا از دیگر اقدامات بود که در این زمینه از ظرفیت ابزاری و فرهنگی و معنوی اهالی استفاده شد.
 
ولی نژاد همچنین از مشارکت در طرح گندزدایی و ضدعفونی روستاها خبرداد و گفت: تشکیل گروه‌های جهادی و اعزام به بیمارستان جهت امور کفن و دفن و اقامه نماز، ایجاد کانال و گروه در فضای مجازی در راستای حمایت و هدایت فرهنگی تبلیغی، معرفی ائمه جماعات داوطلب مساجد جهت همکاری با جبهه انقلاب فرهنگی و اجرای برنامه‌های معنوی بخش دیگری از اقدامات است.
 
وی ادامه داد: تهیه بروشور تغذیه اسلامی و بهداشتی، طرح نذر گوسفند در دفع بلایا، تدوین کلیپ بازی‌های کودکانه در خانواده توسط قرارگاه عاشوراییان، اعلام طرح در خانه بمانیم در روستا از بلندگوی عمومی و سیار، خرید ابزار ضدعفونی کننده و مواد شوینده، دعوت مردم به آرامش، توزیع سبد کالا به همراه بسته‌های بهداشتی توسط روحانیون و داوطلبان هم از دیگر برنامه‌ها بود.
 
ولی نژاد تصریح کرد: جلسات هماهنگی مقابله با ویروس کرونا در ادارات تبلیغات به صورت مستمر تشکیل و ضدعفونی کردن مساجد و معابر هم در حال انجام است.
 
وی گفت: اطلاع رسانی به گروه‌های هدف، ایجاد موکب سلامت، آموزش غسل و کفن و دفن و اقامه نماز میت به صورت فیلم و همکاری جهت غسل و کفن و دفن و نماز میت توسط روحانیون هم انجام شده است.
 
ولی نژاد بیان کرد: توزیع بسته‌های بهداشتی بین نیازمندان، ساخت ماسک توسط گروه‌های مذهبی، پویش خاطرات روزهای کرونایی و مسابقه خاطره نویسی از دیگر برنامه‌های ادارات تبلیغات است.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک