مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/12 تعداد بازدید: 45
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: تابع دستورات علوم پزشکی در برگزاری مراسم محرم هستیم

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: تابع دستورات علوم پزشکی در برگزاری مراسم محرم هستیم.

تابع دستورات علوم پزشکی در برگزاری مراسم محرم هستیم
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: تابع دستورات علوم پزشکی در برگزاری مراسم محرم هستیم.
 
 حجت الاسلام نورالله ولی نژاد بعدازظهر یکشنبه در جلسه ستاد استانی مقابله و پیشگیری از کرونا اظهار کرد: عید قربان را پشت سر گذاشته و اکثر پروتکل های بهداشتی تا حدود زیادی رعایت شد.
 
وی با بیان این که در ماه محرم عزاداری با حفظ پروتکل ها انجام خواهد شد، افزود: ما در این زمینه تابع دانشگاه علوم پزشکی بوده و هر نظر و دستورالعملی در خصوص توزیع غذای نذری، برپایی روضه ها در منازل و غیره باشد را اجرا خواهیم کرد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: همچنین پروتکل‌های عزاداری در فضای باز و بسته هم باید تدوین شده و به مراکز مذهبی اعلام شود.
 
وی یان کرد: باید توسط رسانه ها و بزرگان استان مردم اقناع شوند که اگر عزاداری محرم تعطیل شد آن ها از ثواب بی‌بهره نخواهند ماند.
 
ولی نژاد گفت: استدلال علوم پزشکی در زمینه کرونا مبنای عمل ما خواهد بود و باید ساختاری تدوین شده تا جلوی کرونا گرفته شود.
 
وی توضیح داد که برخی از خیران و هیئات مذهبی درخواست راه اندازی کارگاه تولید ماسک در ایام محرم را داشته و این کار ساز و کارهای خاص خود را می خواهد لذا علوم پزشکی باید در این زمینه ورود یابد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک