مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/08 تعداد بازدید: 54
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: اعتکاف رجبیه در استان گلستان برگزار نمی شود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، مراسم اعتکاف رجبیه امسال در گلستان برگزار نمی شود.

 اعتکاف رجبیه در استان گلستان برگزار نمی‌شود

 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طبق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، مراسم اعتکاف رجبیه امسال در گلستان برگزار نمی‌شود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه دوشنبه در گفتگوی خبری ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب، اظهارکرد: همه ساله در ۱۳ ماه رجب به مدت سه شبانه روز مراسم اعتکاف در مساجد گلستان برگزار می‌شد اما امسال به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری مراسم وجود ندارد.
 
وی افزود: اما این به معنای آن نیست که مردم برنامه های معنوی خود را تعطیل کنند آنها می‌توانند برنامه‌های معنوی ایام رجب را در زندگی شخصی خود انجام دهند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تأکید کرد: برای کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا همه راه‌های ممکن باید انجام شود که یکی از این راه ها پرهیز از تجمعات است.
 
ولی نژاد اضافه کرد: مردم در ایام ماه رجب می توانند بسته های معیشتی به اندازه وسع خود تهیه کرده و آن را در اختیار نیازمندان قرار دهند.
 
وی افزود: این ماه سرشار از فضیلت بوده و به تعبیری ماه خدا است و در روایات بیان شده که اگر کسی فضائل ماه رجب را درک نکند، نمی تواند فضیلت ماه شعبان و رمضان را درک کند.
 
ولی نژاد با بیان اینکه این ماه، شروعی برای فصل نیایش است، گفت که در این ماه رجب به دعا و نماز و نوافل و روزه مستحبی بسیار سفارش شده است.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک