مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/10/13 تعداد بازدید: 24
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: آیت الله مصباح یزدی در عرصه های مختلف انقلاب نقش آفرین بود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آیت الله مصباح یزدی در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی به خوبی نقش آفرینی کردند.

آیت الله مصباح یزدی در عرصه های مختلف انقلاب نقش آفرین بود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آیت الله مصباح یزدی در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی به خوبی نقش آفرینی کردند.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد  ضمن تسلیت رحلت آیت الله مصباح یزدی، اظهار کرد: علما چراغ پرفروغ جامعه و راهنمای مردم هستند.
 
وی بیان کرد: آیت الله مصباح یزدی عالمی باسواد، محقق، صاحب‌نظر، توانمند در تربیت طلاب و خوش سابقه در انقلاب اسلامی و اطاعت از امام راحل و رهبر معظم انقلاب بود.
 
ولی نژاد اضافه کرد: ایشان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی و در مجلس خبرگان به خوبی نقش آفرینی کردند.
 
وی از راه اندازی مرکز آموزشی ویژه طلاب توسط آیت الله مصباح یزدی خبرداد و تاکید کرد: وی در زمینه تربیت طلاب و آموزش نقش آفرین بوده و افراد زیادی را به جامعه معرفی کرد که همگی در جامعه موثر هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آیت‌الله مصباح یزدی در نوشتن مقالات و تالیف کتاب چیره دست بوده و کتب ایشان هم مورد استفاده همگان قرار می گیرد.
 
وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب مبنی بر اینکه آیت الله مصباح یزدی به مجلس خبرگان وزانت می‌بخشند، افزود: این امر نشان می‌دهد که توانایی‌های آیت الله مصباح یزدی ارزنده و موثر بوده است.
 
ولی نژاد عنوان کرد: مصباح یزدی در حوزه علمیه شخصیت موثری داشته و در مناظرات و گفتگوهای علمی و نگارش مقالات دقت نظر و تبحر لازم را داشت و زبانزد خاص و عام بود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با تأکید بر اینکه مرحوم مصباح یزدی، شخصیتی ممتاز و نظریه پرداز در انقلاب اسلامی بودند، اظهارکرد: رسیدن به چنین جایگاه محصول خون دل خوردن و تحمل زحمات فراوان است و از دست دادن این افرادی به جامعه خسارت وارد کرده و مردم از فیض آنها محروم می شوند که امیدواریم راه و رسم آنها قابل بهره برداری باشد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک