مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/03 تعداد بازدید: 81
print
 عرصه انتخابات میدان هنرنمایی شما مردم آگاه و با بصیرتی است که شور و شعورتان سرمایه پیشرفت و بالندگی امروز و فردای این دیار سربلند است.

 عرصه انتخابات میدان هنرنمایی شما مردم آگاه و با بصیرتی است که شور و شعورتان سرمایه پیشرفت و بالندگی امروز و فردای این دیار سربلند است.

 این جشن بزرگ ملی، سیاسی و اجتماعی در سایه فرمان ولی فقیه و نایب امام عصر ارواحنا فداه صبغه دینی و الهی به خود می گیرد؛ فلذا حضور در آن، چه به عنوان نامزد و چه انتخاب کننده، حسنه ای است که نزد پروردگار مأجور و محفوظ خواهد بود ان شاءالله……
بدین وسیله از حضور باشکوه و حماسی شما مردم شریف و فهیم و همیشه در صحنه استان گلستان در کنار دیگر مردم این سرزمین اسلامی که لبیک گوی فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با سرداردلها شهیدحاج قاسم سلیمانی شدید و در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، جلوه‌های بی‌نظیری از اقتدار، عزت، عشق و وفاداری به آرمان ها و ارزش‌های الهی را به جهانیان جلوه‌گر ساختید و برگ زرین دیگری بر افتخارات استان افزودید، سپاسگزاری می کنم.
بدون شک بر گزاری انتخابات سالم و آرام افتخاری است که مجریان و ناظران و آحاد مردم در آن سهیم و شریکند؛ بنابراین وظیفه خود میدانم از کلیه دست اندر کاران این امر خطیر اعم از دستگاه ها، هیئت های محترم اجرایی و نظارت و نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی و همه کسانی که به هر شکل گوشه ای از این بار سنگین را به دوش گرفته اند تقدیر نموده و برای بهروزی و سعادت همگان دعای خیر داشته باشیم.
 
نوراله ولی نژاد- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک