مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/16 تعداد بازدید: 120
print
خبرنگاران افسران جنگ در میدان تهاجم فرهنگی دشمن هستند

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت:خبرنگاران افسران جنگ در میدان تهاجم فرهنگی هستند که خدمات ارزنده ای ارایه می کنند.

 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با تبریک روز خبرنگار گفت: ۱۷ مرداد برای شهادت شهید صارمی به روز خبرنگار نامگذاری شده است.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه با اشاره به اینکه خبرنگاری یک کار ارزشمند و در عین حال لازم و ضروری برای اجتماع است، افزود: خبرنگاران افسران جنگ در میدان تهاجم فرهنگی دشمن هستند که از کار ظریف و سخت برخوردارند و خدمات ارزشمندی به جامعه،نظام و انقلاب اسلامی ارایه می‌کنند.
 
وی تصریح کرد:خبرنگاران خدمات و دستاورد های نظام را به گوش همگان رسانده و در عین حال مطالبات و انتظارات مردم را به گوش تصمیم گیرندگان نظام می رسانند و یک نقش دو سویه و دو طرفه و مثبت ایفا می‌کنند.
 
عضو شورای فر هنگ عمومی افزود: خبرنگاران زبان نظام و مردم هستند و از نظام و مردم به موقع و به درستی دفاع می‌کنند.
 
ولی نژاد اظهار داشت:در دسته بندی عرصه تهاجم فرهنگی، خبرنگاران افسران خط مقدم تهاجم جبهه فرهنگی هستند و در هشت سال دفاع مقدس دوش به دوش رزمندگان در خط مقدم حضور داشته و دلاوری های آنان را ضبط و ثبت می کردند و به‌عنوان اثری ماندگار بقا بخشیدند.
 
وی افزود:خبرنگاران در دنیای پرتلاطم بی رحمانه تهاجم فرهنگی علیه ملت ایران و مظلوم جهان در صف مقدم مقابله هستند و در این تقابل و مصاف نابرابر عزتمندانه از تمامیت کشوور دفاع می‌کنند.
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: در عرصه اجتماعی و سیاسی خبرنگاران سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی هستند و اگر بخواهیم به همه کسانی که کار فرهنکی می‌کنند سهمی دهیم،سهم خبرنگاران بالا است زیرا سهم قابل توجهی در تاریخ انقلاب اسلامی دارند و دشمنان انقلاب به خصوص آمریکا به همان اندازه که از ملت عصبانی است نسبت به اصحاب رسانه نیز به علت هوشیاری به موقع اصحاب رسانه عصبانی است. 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک