مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/07 تعداد بازدید: 986
print
حماسه 9 دی تجلی بصیرت مردمی و اعتقاد به ولایت فقیه بود

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: 9 دی روز تجلی باورهای دینی و اعتقادی مردم نسبت به ولایت فقیه، فریاد مردم علیه استکبار و صهیونیسم و تجلی بصیرت مردمی بود که باورهای اعتقادی آنان مورد هتک حرمت قرار گرفته بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
حماسه 9 دی تجلی بصیرت مردمی و اعتقاد به ولایت فقیه بود
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: 9 دی روز تجلی باورهای دینی و اعتقادی مردم نسبت به ولایت فقیه، فریاد مردم علیه استکبار و صهیونیسم و تجلی بصیرت مردمی بود که باورهای اعتقادی آنان مورد هتک حرمت قرار گرفته بود.
 
  حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با روابط عمومی استان، با گرامیداشت 9 دی اظهار داشت: حماسه بزرگ 9 دی متعلق به هیچ گروه، حزب و جناحی نیست بلکه متعلق به ملت هوشیار و بیدار  و ولایت مدار ایران است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با گرامیداشت حماسه 9 دی 88  افزود: بقا  و ماندگاری انقلاب به 
ولایت فقیه گره خورده است و اگر ایران در دنیا سربلند است به خاطر ولایت فقیه است، زیرا ولی فقیه  عمود انقلاب است و در فتنه 88 مردم دیدند که به اصل انقلاب و عمود خیمه انقلاب حمله شد لذا حماسه 9 دی را خلق کردند.
 
وی این حماسه را درس عبرتی برای آمریکا و متحدانش دانست که هرگز نباید با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی ایران بازی کنند.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان افزود: مردم در فتنه 88 دیدند که اصل انقلاب مورد هجوم قرار گرفته است و دشمن با هزینه سنگینی به دنبال حمله به عمود خیمه انقلاب است. زیرا دشمن به خوبی می دانست  که اگر به این عمود آسیب بزند اصل انقلاب رفتنی است.
ولی نژاد اظهار داشت: وقتی ملت ایران ردپا و حضور دشمن را در هتک حرمت به مسجد، مقدسات، 
پایگاه های بسیج، خیمه عزاداری امام حسین(ع) و ولایت فقیه دید، به سیل خروشانی تبدیل شد و توطئه دشمنان را خنثی و حماسه 9 دی را خلق کرده است.
 
حجت الاسلام ولی نژاد اضافه کرد: هتک حرمت به مقدسات، به ویژه  عزاداری امام حسین (ع) که مورد احترام همه مسلمانان شیعه و سنی است، برای ملت ایران قابل تحمل نیست. وی با بیان اینکه مردم ایران برای انقلاب اسلامی خود هزینه های سنگینی پرداختند که ازجمله آن تقدیم هزاران شهید و تحمل سال ها سختی بوده است، تصریح کرد: ملت ایران هرگز انقلاب و ارزش های آن را به آسانی به دست نیاورده تا به آسانی از دست بدهد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به  برخی جنایات آمریکا و متحدانش طی 39 سال گذشته علیه انقلاب اسلامی، یادآور شد: ملت ایران با تاسی از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، آمریکا را همچنان دشمن اصلی خود می داند و هر جا رد پای را دشمن ببیند، مقابل او می ایستد.
 
حجت الاسلام ولی نژاد همچنین تضعیف ولایت فقیه به عنوان ستون انقلاب را یکی از  توطئه های دشمنان در جریان فتنه 88 دانست و گفت: اصل ولایت فقیه که حیات و عزت انقلاب به برکت وجود آن است، برای ملت ایران  مهم و عبور از خط امام و رهبری توسط هر فرد، گروه و جناحی که باشد، برای مردم قابل تحمل نیست.
 
وی 9 دی را نقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: در این روز ماندگار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از رهبر معظم انقلاب، صیانت از ارزش ها و مقدسات و پایان دادن به دسیسه استکبار جهانی و ایادی او در داخل، چون سیل خروشان به میدان آمده و شرارت به وجود آمده را پایان داد و بار دیگر کار را تمام کرده است.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک