مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/02/10 تعداد بازدید: 261
print
جشن های نیمه شعبان پر پیام،معقول،مذهبی و به دور از اباحه گری برگزار شود

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:جشن نیمه شعبان فقط صرفا " اکتفا به جشن نباشد بلکه باید این جشن ها پر پیام،مذهبی ،معقول و به دور از اباحه گری و خرافات برگزار شود.

 حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در  گفتگو با اصحاب رسانه با تبریک میلاد باسعادت امام عصر (عج) اظهار داشت: نیمه شعبان  دارای حائز اهمیت است  زیرا   این روز ،روز مولود بهترین امام معصوم(ع) و امید مسلمانان  جهان است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:دشمنان همواره به دنبال تحریف مهدویت هستند و همیشه از ظهور وحشت داشته اند و همواره به دنبال تحلیل و تئوری هستند که آیا چنین شخصیتی خواهد آمد و آیا حکومت های دیگر سر پا خواهند بود و یا دوام و بقا خواهند داشت.
وی تصریح کرد:مامنتظر ظهور مهدی (عج) هستیم که حکومت جهانی عدل را بر پا نماید و نظاره گر سقوط آن باشیم.
این مقام استانی تصریح کرد:روز نیمه شعبان روز امید مسلمانان و تمهید مقدمات برای رسیدن به حکومت جهانی است.
نور الله ولی نژاد بیان کرد:جشن ها ی نیمه شعبان پیش مقدمه ظهور و به ثمر نشستن خون ائمه و انتظار اولیاء است،جشن سربلندی ،آینده نگری،عزت،منزلت و کرامت مسلمین است.
رئیس  ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های دینی گفت:جشن نیمه شعبان به این معنی است که گذشته را درست آمده اند و برای آینده درست تصمیم می گیرند.
وی گفت:جشن و شادی عقلانی را حمایت می کنیم و جامعه را برای برگزاری جشن و شادی عقلانی تشویق می کنیم و به دنبال این هستیم جامعه دارای  شادابی و نشاط  باشد.
وی با بیان این جمله که  هر شادابی که عقلانی باشد را مجاز می دانیم، تصریح کرد:ولادت ائمه (ع)، عروسی،عقد،شادی در موفقیت ها و پیروزی ها  و هر چه که در جامعه موجب نشاط می شود که دینی و عقلانی باشد کار خوبی است و آن را توصیه می کنیم.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد:جشن نیمه شعبان نیز که به صورت خیابانی برگزار می شود از جشن هایی است که باید مراقبت شود تا خلاف شرع عمل نشود و از پخش آهنگ  و یا عملی  که موجب رنجش امام عصر (عج) می شود خودداری کرد.
وی با اشاره به اینکه  در برگزاری  جشن نیمه شعبان باید  دقت شود طوری برگزار شود که مزاحمت عمومی ایجاد نشود،افزود:با مردم باید همراهی داشت و در نظافت اجتماعی نیز توجه و دقت کافی را داشت.
 
 
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک