مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/14 تعداد بازدید: 32
print
 تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از خدمات صادقانه مبارزان خط مقدم در مقابله با ویروس کرونا

حجت الاسلام نوراله ولی نژادطی پیامی خطاب به همه کسانی که با ایثار و فداکاری خود در خط مقدم مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا هستند تقدیر کرد.

 تقدیر مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از خدمات صادقانه مبارزان خط مقدم در مقابله با ویروس کرونا

 
حجت‌الاسلام نوراله ولی نژاد طی پیامی خطاب به همه کسانی که با ایثار و فداکاری خود در خط مقدم مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا هستند تقدیر کرد.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در این پیام که خطاب به پزشکان، پرستاران، کادرهای درمانی و تمام کسانی که به یاری هموطنان خود پرداخته‌اند گفت: مردم فهیم گلستان قدردان شماست و هیچ‌گاه، خدمات شما را از یاد نخواهند برد.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: امیدوارم نتیجه این زحمات ارزنده بزودی به شکست و نابودی ویروس کرونا به بار بنشیند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: قطعا این تلاش جهادگونه شما نزد خداوند از اجر و ثواب بسیاری برخوردار خواهد بود و حرکت وضعی و ان شاء الله اثربخشی آن‌را در زندگی مشاهده خواهید کرد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک