مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/31 تعداد بازدید: 243
print
بی کفایتی آل سعود در منا جان حجاج را گرفت

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد اظهار داشت:بی کفایتی آل سعود در منا جان حجاج را گرفت.

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد با بیان اینکه در حادثه منا دولت آل سعود محکوم بود و باید محاکمه می شد،اظهار داشت: مجامع بین المللی در مقابل مطامعه ای که داشتند سکوت کردند و اقدامی نکردند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی اسلامی گلستان در گفتگو با خبرنگار مهر حادثه منا را فاجعه ای بزرگ دانست و اظهار کرد: این فاجعه ریشه در بی تدبیری دولت آل سعود داشت.
 
وی با بیان اینکه دولت آل سعود از قبل پیش بینی و پیش گیری لازم را برای مدیریت حجاج نکرده بود، افزود: این دولت در حین حادثه مدیریت لازم را نداشت و کمترین خدمات را در دیرترین زمان به حجاج رساند و به همین دلیل شاهد تلفات بسیار سنگین حجاج بودیم.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: در حادثه منا دولت آل سعود کمترین توان کنترل بحران را داشت و نتوانست خسارت ها را جبران کند.
 
وی تصریح کرد: نرساندن خدمات به موقع باعث شد تا آمار تلفات حجاج با افزایش مواجه شود که این ناشی از بی تدبیری و بی کفایتی دولت آل سعود بود.
 
ولی نژاد با بیان اینکه در اتفاق رخ داده دولت آل سعود محکوم بود و باید مورد محاکمه مجامع بین المللی قرار می گرفت، اظهار کرد: مجامع بین المللی در مقابل مطامعه ای که دارند سکوت کردند و اقدامات لازم را انجام ندادند.
 
وی با اشاره به اینکه جنایات آل سعود چهره ضد اسلامی این رژیم را آشکار کرد، افزود: آل سعود با علنی ساختن رابطه با رژیم غاصب صهیونیستی که دشمن اسلام، قرآن و مسلمین است چهره واقعی خود را به مسلمانان نشان داد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: به تعابیر منابع دینی شهدا از پاداش گران بهایی برخوردار می شوند اما این جرم دولت آل سعود را کاهش نمی دهد و باید از همه ملت ها و دولت ها عذر خواهی و نسبت به خسارت های وارد شده اقدام می کرد.
 
وی تصریح کرد: امید است هم امسال و هم در سال های آینده دولت آل سعود بتواند با برنامه ریزی درست امنیت و خدمات رسانی به حجاج را به خوبی انجام دهد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک