مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/18 تعداد بازدید: 22
print
 برپایی مراسم در گلستان ممنوع است , مردم با مسئولان همکاری کنند

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به شیوع کرونا، گفت: لازم است که مردم با مسئولان همکاری کرده تا بتوانند میزان اثرات منفی را به حداقل برسانند.

 برپایی مراسم در گلستان ممنوع است/ مردم با مسئولان همکاری کنند

 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به شیوع کرونا، گفت: لازم است که مردم با مسئولان همکاری کرده تا بتوانند میزان اثرات منفی را به حداقل برسانند.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهارکرد: بیماری کرونا استان را تحت تأثیر خود قرار داده و برای همه دغدغه و نگرانی ایجاد کرده است.
 
وی افزود: لازم است که مردم با مسئولان همکاری کرده تا بتوانند میزان اثرات منفی را به حداقل برسانند و شرایط را بهبود ببخشند.
 
ولی نژاد گفت: اگر همکاری مردم در زمینه پیشگیری و ماندن در خانه رخ ندهد، آسیب این بحران افزایش یافته و شرایط را سخت می کند.
 
وی با تأکید بر لزوم مشارکت مردم، ادامه داد: در همین راستا به تمام علمای استان اعلام شده که با تلفن، پیامک و غیره تبلیغ کنند تا مردم در خانه بمانند و جز برای کارهای ضروری از منزل خارج نشوند.
 
ولی نژاد بیان کرد: همچنین به هیئات های مذهبی و تشکل های دینی توصیه شده که هم خود کمتر بیرون آمده و هم به اعضاء توصیه کنند که در خانه بمانند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد: برپایی بیش از ۹۰ درصد مراسم، جشن ها، عزاداری ها و غیره در سطح استان به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا حذف شده و ۱۰ درصد باقی مانده که به آن ها هم تذکر خواهیم داد.
 
ولی نژاد افزود: به خاطر سلامتی مردم، اعتکاف، گردهمایی، تجمع، نشست و غیره تعطیل شده و مساجد و هیئت ها از هرگونه مراسم منع شدند و نمازهای جماعت هم تا شرایط عادی فعلاً برگزار نمی شود.
 
وی تأکید کرد: تنها راه ممکن برای مقابله با این بیماری مهلک این است که مردم با مسئولان همکاری کنند تا میزان تبعات منفی آن به حداقل برسد.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک