مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/12/24 تعداد بازدید: 59
print
 از سوی مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان؛ فعالیت های قرارگاه مردمی سلامت گلستان تشریح شد

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان فعالیت های قرارگاه مردمی سلامت گلستان را تشریح کرد.

فعالیت های قرارگاه مردمی سلامت گلستان تشریح شد
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان فعالیت های قرارگاه مردمی سلامت گلستان را تشریح کرد.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه شنبه در جلسه قرارگاه مردمی سلامت (شهید حاج قاسم سلیمانی)، اظهار کرد: به دلیل فراگیر شدن ویروس کرونا و لزوم کمک رسانی از طریق تشکل های دینی و مردمی، گروه های جهادی و ایجاد انسجام بیشتر برای پیشگیری از شیوع این بیماری، این قرارگاه برگزار می شود.
 
وی افزود: ائمه جمعه، شورای هیئات مذهبی، گروه های جهادی و امامان محله فعال، اعضای این قرارگاه را تشکیل و با هماهنگی رئیس اداره بهداشت شهرستان گرگان اقدامات لازم را انجام می دهند.
 
مسئول قرارگاه مردمی سلامت گلستان ادامه داد: شناسایی افراد توانمند مانند خیران برای کمک رسانی، شناسایی افراد بیمار جهت کمک و معرفی آن ها به مراکز درمانی، آموزش و توجیه نیروهای محلات جهت ایجاد روحیه و نشاط و معنویت و روش صحیح تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی، خدمات فرهنگی مانند راه اندازی کانال های مجازی سلامت، تبلیغ چهره به چهره و منزل به منزل و توزیع بروشور با محتوای بهداشتی، معنوی و نشاط آفرین از اهم فعالیت های این قرارگاه است.
 
وی گفت: جهت ارتباط گیری و پاسخگویی با قرارگاه مردمی سلامت استان، تلفن ۰۹۱۰۷۷۱۰۵۶۸ و ۰۹۱۱۲۸۰۹۰۷۷ معرفی شده است.
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک